Hjem
OL
Video
Resultater
For deg
Golf
Sykkel
Tennis
All sport
Basketball
Kalender/Resultater
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Liga
Logg inn
Hjem
Video
Resultater
For deg
Populære sporter
Golf
Golf Hjem
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Sykkel
Sykkel Hjem
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Tennis
Tennis Hjem
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Fotball
Fotball Hjem
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2024
Liga
Eliteserien
Eliteserien Hjem
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Motorsports
Motorsports Hjem
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Alpint
Alpint Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
All sport
Vis alt
Alpint
Alpint Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Basketball
Basketball Hjem
Kalender/Resultater
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Liga
Bryting
Bryting Hjem
Kalender/Resultater
Eliteserien
Eliteserien Hjem
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Fantasy
Fotball
Fotball Hjem
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2024
Liga
Friidrett
Friidrett Hjem
Kalender/Resultater
Diamond League
World Championships
VM Indoor
Turneringer
Fristil
Fristil Hjem
Kalender/Resultater
Golf
Golf Hjem
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Hopp
Hopp Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
Håndball
Håndball Hjem
Kalender/Resultater
World Championships
EM
Turneringer
Kombinert
Kombinert Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Langrenn
Langrenn Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Motorsports
Motorsports Hjem
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Olympiske Leker
Olympiske Leker Hjem
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Paralympics
Roing
Roing Hjem
Kalender/Resultater
Rugby
Rugby Hjem
Kalender/Resultater
World Cup
Premiership
United Rugby Championship
Liga
Sandvolleyball
Sandvolleyball Hjem
Kalender/Resultater
Seiling
Skiskyting
Skiskyting Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
VM
Skøyter
Skøyter Hjem
Kalender/Resultater
Snooker
Snooker Hjem
Kalender/Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Mesterskap
Snowboard
Snowboard Hjem
Kalender/Resultater
Speedway
Speedway Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
tabell
Sprangridning
Sprangridning Hjem
Kalender/Resultater
Svømming
Svømming Hjem
Kalender/Resultater
VM
Turneringer
Sykkel
Sykkel Hjem
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Sykling - Bane
Sykling - Bane Hjem
UCI Track Champions League
Tennis
Tennis Hjem
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Triatlon
Triatlon Hjem
Kalender/Resultater
Vintersport
Vintersport Hjem
Kalender/Resultater
Alpint
Skiskyting
Langrenn
All sport
VTB United League relaterte kamper
VTB United League / Regulær
St. Petersburg / 03.11.2013
Spartak St. Petersburg
Fullført
84
72
Rytas Vilnius
Oppsummering
Statistikk
Tabell
Nyheter
Relaterte kamper
VTB United League relaterte kamper
VTB United League relaterte kamper
Se mer
VTB United League direkte (0)
Gruppe A
Se tidligere
19/10/2013
Gruppe A
UNICS Kazan
86
77
Enisey Krasnoyarsk
20/10/2013
Gruppe A
BC Donetsk
80
74
ERA Nymburk
Gruppe A
Lokomotiv Kuban
51
66
Rytas Vilnius
Gruppe A
Kalev/Cramo
84
92
Pari Nizhny Novgorod
Gruppe A
PGE Turow Zgorzelec
77
65
Spartak St. Petersburg
27/10/2013
Gruppe A
Rytas Vilnius
62
75
UNICS Kazan
Gruppe A
Pari Nizhny Novgorod
73
84
Lokomotiv Kuban
Gruppe A
ERA Nymburk
77
73
PGE Turow Zgorzelec
Gruppe A
Kalev/Cramo
86
80
BC Donetsk
03/11/2013
Gruppe A
Enisey Krasnoyarsk
80
79
ERA Nymburk
Gruppe A
Spartak St. Petersburg
84
72
Rytas Vilnius
Gruppe A
UNICS Kazan
76
68
Pari Nizhny Novgorod
Gruppe A
PGE Turow Zgorzelec
104
108
BC Donetsk
09/11/2013
Gruppe A
Pari Nizhny Novgorod
73
67
Spartak St. Petersburg
10/11/2013
Gruppe A
Lokomotiv Kuban
53
66
UNICS Kazan
Gruppe A
ERA Nymburk
61
76
Rytas Vilnius
11/11/2013
Gruppe A
Enisey Krasnoyarsk
84
92
BC Donetsk
17/11/2013
Gruppe A
Spartak St. Petersburg
54
64
Lokomotiv Kuban
Gruppe A
BC Donetsk
68
89
Rytas Vilnius
Gruppe A
ERA Nymburk
70
85
Pari Nizhny Novgorod
Vis mer