Hjem
OL
Video
Resultater
For deg
Golf
Sykkel
Tennis
All sport
Fotball
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2024
Liga
Logg inn
Hjem
Video
Resultater
For deg
Populære sporter
Golf
Golf Hjem
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Sykkel
Sykkel Hjem
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Tennis
Tennis Hjem
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Fotball
Fotball Hjem
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2024
Liga
Eliteserien
Eliteserien Hjem
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Motorsports
Motorsports Hjem
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Alpint
Alpint Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
All sport
Vis alt
Alpint
Alpint Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Basketball
Basketball Hjem
Kalender/Resultater
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Liga
Bryting
Bryting Hjem
Kalender/Resultater
Eliteserien
Eliteserien Hjem
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Fantasy
Fotball
Fotball Hjem
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2024
Liga
Friidrett
Friidrett Hjem
Kalender/Resultater
Diamond League
World Championships
VM Indoor
Turneringer
Fristil
Fristil Hjem
Kalender/Resultater
Golf
Golf Hjem
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Hopp
Hopp Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
Håndball
Håndball Hjem
Kalender/Resultater
World Championships
EM
Turneringer
Kombinert
Kombinert Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Langrenn
Langrenn Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Motorsports
Motorsports Hjem
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Olympiske Leker
Olympiske Leker Hjem
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Paralympics
Roing
Roing Hjem
Kalender/Resultater
Rugby
Rugby Hjem
Kalender/Resultater
World Cup
Premiership
United Rugby Championship
Liga
Sandvolleyball
Sandvolleyball Hjem
Kalender/Resultater
Seiling
Skiskyting
Skiskyting Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
VM
Skøyter
Skøyter Hjem
Kalender/Resultater
Snooker
Snooker Hjem
Kalender/Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Mesterskap
Snowboard
Snowboard Hjem
Kalender/Resultater
Speedway
Speedway Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
tabell
Sprangridning
Sprangridning Hjem
Kalender/Resultater
Svømming
Svømming Hjem
Kalender/Resultater
VM
Turneringer
Sykkel
Sykkel Hjem
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Sykling - Bane
Sykling - Bane Hjem
UCI Track Champions League
Tennis
Tennis Hjem
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Triatlon
Triatlon Hjem
Kalender/Resultater
Vintersport
Vintersport Hjem
Kalender/Resultater
Alpint
Skiskyting
Langrenn
All sport
Cyta Championship relaterte kamper
Cyta Championship / Runde 12
Alphamega Stadium / 17.05.2023
AEL Limassol
Fullført
3
0
Karmiotissa
A. Charalambous
(8' SM)
F. Cernych
(17')
E. Andreou
(51')
Oppsummering
Statistikk
Tropp
Tabell
Nyheter
Relaterte kamper
Cyta Championship relaterte kamper
Cyta Championship relaterte kamper
Se mer
Cyta Championship direkte (0)
Gruppe B
Se tidligere
07/05/2023
Gruppe B
Nea Salamina
0
2
Anorthosis Famagusta
08/05/2023
Gruppe B
Olympiakos Nicosia
1
2
Karmiotissa
Gruppe B
Doxa Katokopia
0
1
ENP
09/05/2023
Gruppe B
Akritas Chloraka
1
0
AEL Limassol
12/05/2023
Gruppe B
ENP
3
0
Olympiakos Nicosia
Gruppe B
Karmiotissa
1
1
Nea Salamina
13/05/2023
Gruppe B
Anorthosis Famagusta
2
0
AEL Limassol
15/05/2023
Gruppe B
Doxa Katokopia
1
3
Akritas Chloraka
17/05/2023
Gruppe B
AEL Limassol
3
0
Karmiotissa
Gruppe B
Nea Salamina
4
2
ENP
19/05/2023
Gruppe B
Olympiakos Nicosia
1
2
Doxa Katokopia
Gruppe B
Akritas Chloraka
3
1
Anorthosis Famagusta
20/05/2023
Gruppe B
ENP
3
0
AEL Limassol
22/05/2023
Gruppe B
Olympiakos Nicosia
2
2
Akritas Chloraka
23/05/2023
Gruppe B
Karmiotissa
1
2
Anorthosis Famagusta
Gruppe B
Doxa Katokopia
0
1
Nea Salamina
26/05/2023
Gruppe B
Nea Salamina
3
2
Olympiakos Nicosia
27/05/2023
Gruppe B
Akritas Chloraka
0
0
Karmiotissa
29/05/2023
Gruppe B
AEL Limassol
1
1
Doxa Katokopia
Gruppe B
Anorthosis Famagusta
1
0
ENP