Hjem
OL
Video
Resultater
For deg
Golf
Sykkel
Tennis
All sport
Fotball
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2024
Liga
Logg inn
Hjem
Video
Resultater
For deg
Populære sporter
Golf
Golf Hjem
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Sykkel
Sykkel Hjem
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Tennis
Tennis Hjem
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Fotball
Fotball Hjem
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2024
Liga
Eliteserien
Eliteserien Hjem
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Motorsports
Motorsports Hjem
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Alpint
Alpint Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
All sport
Vis alt
Alpint
Alpint Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Basketball
Basketball Hjem
Kalender/Resultater
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Liga
Bryting
Bryting Hjem
Kalender/Resultater
Eliteserien
Eliteserien Hjem
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Fantasy
Fotball
Fotball Hjem
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2024
Liga
Friidrett
Friidrett Hjem
Kalender/Resultater
Diamond League
World Championships
VM Indoor
Turneringer
Fristil
Fristil Hjem
Kalender/Resultater
Golf
Golf Hjem
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Hopp
Hopp Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
Håndball
Håndball Hjem
Kalender/Resultater
World Championships
EM
Turneringer
Kombinert
Kombinert Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Langrenn
Langrenn Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Motorsports
Motorsports Hjem
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Olympiske Leker
Olympiske Leker Hjem
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Paralympics
Roing
Roing Hjem
Kalender/Resultater
Rugby
Rugby Hjem
Kalender/Resultater
World Cup
Premiership
United Rugby Championship
Liga
Sandvolleyball
Sandvolleyball Hjem
Kalender/Resultater
Seiling
Skiskyting
Skiskyting Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
VM
Skøyter
Skøyter Hjem
Kalender/Resultater
Snooker
Snooker Hjem
Kalender/Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Mesterskap
Snowboard
Snowboard Hjem
Kalender/Resultater
Speedway
Speedway Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
tabell
Sprangridning
Sprangridning Hjem
Kalender/Resultater
Svømming
Svømming Hjem
Kalender/Resultater
VM
Turneringer
Sykkel
Sykkel Hjem
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Sykling - Bane
Sykling - Bane Hjem
UCI Track Champions League
Tennis
Tennis Hjem
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Triatlon
Triatlon Hjem
Kalender/Resultater
Vintersport
Vintersport Hjem
Kalender/Resultater
Alpint
Skiskyting
Langrenn
All sport
Ligat ONE ZERO tabell
Ligat ONE ZERO / Runde 30
Sammy Ofer Stadium / 22.04.2023
Hapoel Haifa
Fullført
2
2
Bnei Sakhnin
A. Turgeman
(18', 75')
B. Khuri
(81')
M. Awad
(90+4')
Oppsummering
Statistikk
Tropp
Tabell
Nyheter
Relaterte kamper
Ligat ONE ZERO tabell
Ligat ONE ZERO tabell
Se mer
Live
General
Live
Home
Away
Attack
Defense
Innledende runde
Lag
P
S
U
Y
+
-
+/-
Poeng
1
Maccabi Haifa
MHF
26
20
2
4
51
24
27
62
2
Hapoel Beer Sheva
HBS
26
18
4
4
52
19
33
58
3
Maccabi Tel Aviv
MTA
26
15
7
4
53
15
38
52
4
Maccabi Netanya
MNA
26
10
7
9
33
38
-5
37
5
Hapoel Jerusalem
HJE
26
9
9
8
30
26
4
36
6
Ashdod
ASC
26
9
9
8
32
30
2
36
7
Beitar Jerusalem
BEI
26
9
4
13
38
47
-9
31
8
Hapoel Haifa
HHA
26
6
12
8
25
28
-3
30
9
Bnei Sakhnin
HBS
26
7
9
10
26
30
-4
30
10
Hapoel Hadera
HAD
26
6
11
9
26
41
-15
29
11
Hapoel Tel Aviv
HTA
26
6
9
11
28
42
-14
27
12
Maccabi Bnei Reineh
MBR
26
5
9
12
23
42
-19
24
13
Ironi Kiryat Shmona
KIR
26
3
12
11
27
39
-12
21
14
Sektzya Ness Ziona
SEK
26
3
8
15
23
46
-23
17
Champions Group
Lag
P
S
U
Y
+
-
+/-
Poeng
1
Maccabi Haifa
MHF
36
27
3
6
76
34
42
84
2
Hapoel Beer Sheva
HBS
36
24
5
7
65
29
36
77
3
Maccabi Tel Aviv
MTA
36
21
10
5
69
23
46
73
4
Hapoel Jerusalem
HJE
36
12
9
15
38
44
-6
45
5
Maccabi Netanya
MNA
36
12
9
15
44
58
-14
45
6
Ashdod
ASC
36
11
10
15
41
46
-5
43
Relegation Group
Lag
P
S
U
Y
+
-
+/-
Poeng
1
Beitar Jerusalem
BEI
33
13
4
16
52
58
-6
43
2
Hapoel Haifa
HHA
33
9
14
10
35
35
0
41
3
Bnei Sakhnin
HBS
33
8
13
12
39
44
-5
37
4
Hapoel Tel Aviv
HTA
33
9
10
14
37
51
-14
37
5
Maccabi Bnei Reineh
MBR
33
8
11
14
32
54
-22
35
6
Hapoel Hadera
HAD
33
7
13
13
35
53
-18
34
7
Ironi Kiryat Shmona
KIR
33
5
17
11
40
49
-9
32
8
Sektzya Ness Ziona
SEK
33
5
10
18
31
56
-25
25