Hjem
OL
Video
Resultater
For deg
Golf
Sykkel
Tennis
All sport
Volleyball
Kalender/Resultater
CEV Champions League
World League
European Championship
Liga
Logg inn
Hjem
Video
Resultater
For deg
Populære sporter
Golf
Golf Hjem
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Sykkel
Sykkel Hjem
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Tennis
Tennis Hjem
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Fotball
Fotball Hjem
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2024
Liga
Eliteserien
Eliteserien Hjem
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Motorsports
Motorsports Hjem
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Alpint
Alpint Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
All sport
Vis alt
Alpint
Alpint Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Basketball
Basketball Hjem
Kalender/Resultater
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Liga
Bryting
Bryting Hjem
Kalender/Resultater
Eliteserien
Eliteserien Hjem
Kalender
Tabell
Toppscorer
TV-guide
Fantasy
Fotball
Fotball Hjem
Kalender/Resultater
VM
Eliteserien
OBOS-ligaen
Euro 2024
Liga
Friidrett
Friidrett Hjem
Kalender/Resultater
Diamond League
World Championships
VM Indoor
Turneringer
Fristil
Fristil Hjem
Kalender/Resultater
Golf
Golf Hjem
Kalender/Resultater
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Turneringer
Hopp
Hopp Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
Håndball
Håndball Hjem
Kalender/Resultater
World Championships
EM
Turneringer
Kombinert
Kombinert Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Langrenn
Langrenn Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
World Championship
Motorsports
Motorsports Hjem
Kalender/Resultater
Formel 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
All sport
Olympiske Leker
Olympiske Leker Hjem
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Paralympics
Roing
Roing Hjem
Kalender/Resultater
Rugby
Rugby Hjem
Kalender/Resultater
World Cup
Premiership
United Rugby Championship
Liga
Sandvolleyball
Sandvolleyball Hjem
Kalender/Resultater
Seiling
Skiskyting
Skiskyting Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
Menn rangering
Kvinner Rangering
VM
Skøyter
Skøyter Hjem
Kalender/Resultater
Snooker
Snooker Hjem
Kalender/Resultater
Northern Ireland Open
Masters
Mesterskap
Snowboard
Snowboard Hjem
Kalender/Resultater
Speedway
Speedway Hjem
Kalender/Resultater
Kalender
tabell
Sprangridning
Sprangridning Hjem
Kalender/Resultater
Svømming
Svømming Hjem
Kalender/Resultater
VM
Turneringer
Sykkel
Sykkel Hjem
Kalender/Resultater
Norske ryttere
TV-guide
Turneringer
Sykling - Bane
Sykling - Bane Hjem
UCI Track Champions League
Tennis
Tennis Hjem
Kalender/Resultater
ATP
WTA
Turneringer
Triatlon
Triatlon Hjem
Kalender/Resultater
Vintersport
Vintersport Hjem
Kalender/Resultater
Alpint
Skiskyting
Langrenn
All sport
Pari Super League relaterte kamper
vs | Pari Super League
Regulær | 16.03.2024 | Belgorod
Fullført
Belogorie Belgorod
Yenisey Krasnoyarsk
25
25
25
19
22
19
Oppsummering
Statistikk
Nyheter
Tabell
Relaterte kamper
Pari Super League relaterte kamper
Pari Super League relaterte kamper
Se mer
Pari Super League direkte (0)
Se tidligere
08/03/2024
Dynamo Leningrad
ASK Nizhny Novgorod
23
23
21
25
25
25
Belogorie Belgorod
Kuzbass Kemerovo
28
25
25
25
26
14
27
17
Zenit St. Petersburg
Ural Ufa
21
21
25
25
17
25
25
22
23
15
09/03/2024
Lokomotiv Novosibirsk
Yenisey Krasnoyarsk
25
20
25
25
19
25
22
19
12/03/2024
Ural Ufa
Belogorie Belgorod
22
25
17
24
25
18
25
26
Nova Novokuybyshevsk
Shakhtior Soligorsk
19
16
25
13
25
25
20
25
13/03/2024
Yenisey Krasnoyarsk
Zenit St. Petersburg
21
28
26
25
30
28
Kuzbass Kemerovo
Dynamo Leningrad
25
25
18
20
15
22
23
25
25
7
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Zenit Kazan
13
14
22
25
25
25
Neftyanik Orenburg
Dinamo Moscow
12
20
15
25
25
25
Gazprom-Yugra Surgut
Lokomotiv Novosibirsk
26
20
23
28
25
25
Fakel Novy Urengoy
ASK Nizhny Novgorod
24
25
25
25
26
17
17
21
16/03/2024
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
Dinamo Moscow
16
17
15
25
25
25
Shakhtior Soligorsk
ASK Nizhny Novgorod
25
25
24
25
21
22
26
16
Dynamo Leningrad
Ural Ufa
21
22
25
25
25
27
Belogorie Belgorod
Yenisey Krasnoyarsk
25
25
25
19
22
19
17/03/2024
Fakel Novy Urengoy
Kuzbass Kemerovo
19
23
20
25
25
25
Neftyanik Orenburg
Lokomotiv Novosibirsk
25
20
25
27
12
22
25
18
29
15
Zenit St. Petersburg
Gazprom-Yugra Surgut
34
25
25
32
17
23
Zenit Kazan
Nova Novokuybyshevsk
25
25
25
14
13
16